Zaproszenie do współpracy

Jeśli Waszym marzeniem jest stworzenie innowacyjnie zorganizowanej szkoły, Stowarzyszenie Dobra Edukacja zaprasza do współpracy.

Stowarzyszenie Dobra Edukacja powstało w 2012 roku. Stawia sobie za cel wypracowywanie i upowszechnianie nowatorskich i efektywnych rozwiązań programowych i organizacyjnych, które służą dobrej edukacji. Koncepcja modelowych innowacyjnych placówek edukacyjnych została stworzona przez Stowarzyszenie w pierwszym roku jego działania, w efekcie współpracy ze środowiskami akademickimi. W kolejnym roku dwie pierwsze Akademie Dobrej Edukacji zaczęły swoje funkcjonowanie.Akademie Dobrej Edukacji to innowacyjnie zorganizowane szkoły, działające już pod 10 adresami w Polsce. Wszystkie korzystają z pomocy Instytutu Dobrej Edukacji, zespołu placówek oświatowych, także prowadzonego przez Stowarzyszenie, ich uczniowie mają profesjonalną, nowocześnie zorganizowaną opiekę mentorską i pomoc psychologiczno-pedagogiczną, zaś nauczyciele i liderzy Akademii korzystają z organizowanych przez Instytut konferencji, szkoleń i sieci współpracy.

Abyście mogli dowiedzieć się więcej o Programie Dobrej Edukacji, zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 23 października 2015 roku (12:45-13:15) w Warszawie. Spotkanie realizowane jest w ramach organizowanego przez Wolters Kluwer II Kongresu Edukacja i Rozwój (Centrum Olimpijskie Polskiego Komitetu Olimpijskiego, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4, Warszawa). Wszystkich zapraszamy także do odwiedzenia stoiska Stowarzyszenia Dobra Edukacja w Strefie Expo Kongresu. Nowe osoby zainteresowane współpracą będą tam szczególnie miłe widziane i będzie to początek przygotowań do poszerzania grupy liderów Dobrej Edukacji w kolejnym roku szkolnym.

Udział w spotkaniu i Strefie EXPO jest bezpłatny – wymagana jest rejestracja. Aby dokonać rejestracji należy:
- wejść na stronę http://kongres-edukacja.pl/zgloszenie,s.html;
- uzupełnić dane osobowe;
- wybrać opcję "Zamawiam udział: Strefa EXPO – Udział bezpłatny";
- po dokonaniu wyboru pod spodem pojawiają się dodatkowe bezpłatne zajęcia, a wśród nich zaznaczyć można spotkanie "Jak zacząć realizować Program Dobrej Edukacji? Innowacyjne szkoły" (23.10.2015).
Trwa ładowanie komentarzy...