O autorze
Prezeska Stowarzyszenia "Dobra Edukacja", posłanka na Sejm RP VII kadencji, minister edukacji narodowej w pierwszym rządzie Donalda Tuska (2007-2011).
Inicjatorka tworzenia autorskich rozwiązań w edukacji. Aktywnie działa na rzecz osób z niepełnosprawnością. Od lat, na różnych szczeblach, zajmuje się zarządzaniem w edukacji.
Zanim trafiła do rządu i potem do parlamentu, pracowała w szkole podstawowej, średniej, na uniwersytecie, w organizacji pozarządowej i w samorządzie terytorialnym, jako zastępczyni Prezydenta Miasta Gdańska do spraw polityki społecznej, dyrektorka szkoły, nauczycielka matematyki.
Prywatnie mama trzech dorosłych synów i babcia trzech wnuczek, żona Aleksandra Halla, mieszkanka Sopotu.

Blog: http://katarzynahall.blogspot.com/
Twitter
Facebook

Techniki Dobrej Edukacji. Personalizacja - wyzwania i narzędzia.

Rozwiązania najbardziej odpowiednie dla szkoły przyszłości są obecnie poszukiwane w wielu krajach na świecie. W Polsce też skupiamy entuzjastów dobrej edukacji, którzy chcą tworzyć i upowszechniać pewne przyszłościowe, innowacyjne, edukacyjne rozwiązania.


Wszystkich, którzy chcą współtworzyć sposób organizacji pracy szkoły przyszłości lub mają ofertę, która może pomóc w zmianie sposobu organizacji edukacji, serdecznie zapraszamy na współorganizowaną przez Stowarzyszenie Dobra Edukacja, Wydział Informatyki w Gdańsku Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych i Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego, II Konferencję Techniki Dobrej Edukacji, która odbędzie się w Gdańsku, 19-21 sierpnia 2015 roku na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 57.


Tekst zaproszenia na stronie konferencji:
http://technikidobrejedukacji.blogspot.com/2015/05/zaproszenie-2015.html

Relacja z I Konferencji Techniki Dobrej Edukacji:
http://katarzynahall.natemat.pl/115149,inaczej-nauka-z-pasja

Czy chcesz dostawać info o nowych wpisach?

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...